Yoga & Wellness (3 dagen)
Tijd voor jezelf; doe een stapje terug en maak kennis met de wereld van yoga! Tijdens dit programma leren we je stap voor stap een aantal yogahoudingen en -bewegingen. Je voelt je vrijer, fitter én ervaart meer ontspanning. De dagen vullen zich verder met luxe en weldadige warmte van onze sauna’s en baden. We geven je de rust en ruimte om jezelf op te laden. Yoga en wellness: een ideale combinatie!
Boek dit programmaTijd voor jezelf
Tijdens dit meerdaagse programma ontwaak je in alle rust en stilte én geniet je van de prachtige natuur rondom de thermen. Naast heerlijke yogasessies wachten ook de luxe en de weldadige warmte van onze sauna’s en baden op je.
Even uit je hoofd en weer in je lichaam en luisteren naar wat je lijf nodig heeft; dat bieden we jou. Gun jezelf positieve energie, balans én een ontspannen gevoel!
Wat ga je beleven?
- Lekker veel yoga en volop quality time voor jezelf (mét toegang tot de wellness);
- Tijdens deze dagen- geschikt voor beginners en gevorderden – kun je veel oefenen maar ook meer te weten komen over waarom je bepaalde houdingen doet;
- Je maakt kennis met verschillende yoga stijlen maar ook gaan we inhoudelijk in op jouw vragen.
Praktische informatie, goed om te weten;
Dit programma is inclusief:
- een kopje koffie of thee
- twee luxe overnachtingen in Hotel Thermen Bussloo of Hotel Thermen Bad Nieuweschans
- twee dagen genieten van ons ontbijtbuffet
- elke dag yogalessen
- een speciaal door de chef bereid hoofdgerecht in restaurant Intens of restaurant Norell op de tweede dag
- de hele dag koffie/thee/water, fruit en wat lekkers tussendoor
Tijdens deze retreat kan je (kosteloos) genieten van heerlijke momenten in onze sauna’s en baden.
Jouw trainer

Imara Terheggen
Imara is diëtiste en mind-body-specialist. Ze heeft haar eigen praktijk, waarbinnen ze als diëtiste en leefstijlcoach mensen helpt hun balans te vinden in voeding en in hun leven.
Meer over Imara